U2UK podbiło serca fanów U2 na całym świecie, występując w Europie i poza nią, w tym na after party U2 na stadionie Heineken podczas holenderskiej części Vertigo Tour.

W swojej szesnastoletniej historii grali koncerty dla małych jak i dużych publiczności na całym świecie, w takich miejscach jak Jersey, Bejrut, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Malta, Azory, Irlandia, Cypr, Szwecja, Holandia, Belgia i oczywiście w całej Wielkiej Brytanii. Łatwo zatem zrozumieć, dlaczego U2UK to najlepszy europejski tribute band U2.

U2UK wykonuje utwory obejmujące cztery dekady największych rockowych przebojów, odtwarzając przy tym najbardziej urzekające momenty z tras koncertowych, które przyniosły U2 reputację „najlepszego zespołu rockowego na świecie”.

Możemy pochwalić się pełnymi energii występami na żywo, a pozytywne opinie widzów, z którymi rozmawiamy po koncertach, naprawdę napawają nas dumą z tego, co osiągnęliśmy.

Oprócz tras koncertowych, przedstawień teatralnych, imprez prywatnych i firmowych oraz festiwali zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą, U2UK przez dwa lata z rzędu pojawiali się na stadionie Ahoy w Rotterdamie – stadionie, na którym kilkakrotnie grali U2. Pojawili się także wraz z muzykami z U2 w artykule opublikowanym w znanym na całym świecie magazynie „Q”.

Głośne koncerty U2UK to występy na europejskie stadionach, wielkie letnie festiwale w Wielkiej Brytanii i za granicą, trasa po najlepszych torach wyścigowych w Wielkiej Brytanii, w tym Bath, Lingfield, Newark, Sandown i Royal Windsor, oraz imprezy firmowe dla klientów, takich jak Noel Fitzpatrick, znany z brytyjskiej telewizji jako Bionic Vet, wyścigi motocyklowe Isle of man TT races, Carling, Heineken, Ducati, ING Bank i Egg Finance… a do tego koncert u podnóża  wulkanu na wyspie Pico na Azorach

Galeria zdjęć